•    09127109267    
 •   info@negingostar.com    
 •   جستجو
 • تمامی بانک های موبایل همراه اول در سال 1389 جمع آوری و در سال 94 بروزرسانی رسمی شده اند و بعد از آن هیج بروزرسانی رسمی برای این بانک ها در کشور انجام نشده است.

  بانک همراه اول سایت ما یکی از بروزترین بانک های موجود می باشند.

  دیده شده که بعضی از مشتریان بانک هایی را در تبلیغات مشاهده نمودند که اعلام شده  در سال 1397 نیز بروز شده، که متاسفانه بعد از خرید متوجه ساختگی بودن شماره ها شده اند. ما به شما این اطمینان را میدهیم که بانک های ما ساختگی نبوده و از اعتبار کافی برخوردار هستند.

  بانک های موبایل ایرانسل در پایان سال 96 نیز بروز شده که ما از آخرین بروزرسانی برخورداریم.

   

 • بعد از تکمیل فرایند خرید ایمیلی حاوی اطلاعات حساب کاربری برای شما ارسال میشود که کافیست یکبار حساب خود را فعال و سپس با ورود به حساب کاربری در نگین گستر از طریق گزینه ورود در بالای سایت به بحش "پروفایل" رفته و در بخش "لیست سفارشات"  سفارش خود را مشاهده و از همانجا فایل را دانلود نمایید.

  چنانچه همچنان در دانلود مشکل دارید با ایمیل admin@negingostar.com  و یا اکانت @negingostarco  در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

  ما این اطمینان را به شما میدهیم که در کوتاه ترین زمان ممکن به پیام شما پاسخ دهیم.

   

 • خیلی ساده است،  از منو بالا فروشگاه را انتخاب نمایید و سپس محصول مورد نظر را انتخاب و توضیحات آن را مطالعه نمایید.

  سپس می توانید گزینه اضافه به سبد را زده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

  اگر تا بحال عضو سایت نشده اید در همان صفحه اطلاعات مربوط به فرم "سفارش با مشخصات جدید"  را تکمیل و مراحل پرداخت را تکمیل نمایید.

  بعد از پرداخت ایمیل حاوی اطلاعات برای شما ارسال خواهد شد.

 • تعدادی از سرويس دهندگان اینترنت بدلايلی پورت SMTP استاندارد (TCP 25) را تغییر داده اند به همین دلیل هنگام ارسال ایمیل به مشکل برخورد خواهید کرد .

  جهت رفع اين مشکل از پورت های SMTP جايگزين استاندارد TCP 587 در تنظيمات برنامه مورد استفاده بجای پورت TCP 25 استفاده نماييد.

 • توجه داشته باشید در قسمتهایی که domain.com نوشته شده است باید نام دامنه خود را جایگزین نمایید.


  Incoming mail server type : pop3

  incoming mail (POP3 or IMAP) server : Mail.domain.com

  Outgoing email server (SMTP)name : Mail.domain.com

  Outgoing server requires authentication : Enabled

   

  نام کاربری همان ایمیل آدرس شما می باشد و در قسمت رمز باید رمز ایمیل را وارد نمایید

   

 • تمامی بانک های موجود در فروشگاه برای کاربردهای مختلف تهیه شده اند.

  بانک نظام مهندسی ، بانک پزشکان ، بانک مشاغل ، بانک دانشجویان ، بانک کدپستی و ...

  اگر دنبال بانک عمومی هستید و اولین باری است که قصد دارید تجربه ارسال پیامک را داشته باشید ما به شما پیشنهاد میکنیم "بانک شماره موبایل تهران به تفکیک مناطق شهرداری"  را انتخاب نمایید.

 • خیر، تمامی بانک های موبایل فقط شامل شماره موبایل بر اساس تفکیک موضوعات آن دسته می باشند . اقد اطلاعاتی همچون نام، آدرس و ... می باشند

 • نگین گستر بخشی از فایل های موجود خود را برای استفاده دیگران با قیمت کمی به اشتراک گذاشته و دیده شده که همین فایل ها را از ما خرید و در سایت های دیگر با قیمتی خیلی بیشتر و چند برابر به فروش می گذارند

 • خیر، فایل های خریداری شده بدلیل ماهیت آن بعد از خرید امکان کپی شدن دارند و پون امکان بازگشت عین جنس فروخته شده نمی باشد در نتیجه بعد از فروش هیج بانک موبایل یا عکسی پس گرفته نخواهد شد

ارتباط سریع

آدرس گروه فنی و مهندسی نگین گستر