This is title

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Officiis molestiae laboriosam numquam expedita ullam saepe ipsam, deserunt provident corporis, sit non accusamus maxime, magni nulla quasi iste ipsa architecto? Autem!

گردهمایی آنلاین همزمان با روز رسانه‌های اجتماعی در 10 تیر برگزار می‌شود

گردهمایی آنلاین همزمان با روز رسانه‌های اجتماعی در 10 تیر برگزار می‌شود

6 تیر1391

دبیر اجرایی همایش روز رسانه‌های اجتماعی گفت: ۱۰ تیرماه جاری همزمان با روز جهانی رسانه‌های اجتماعی گردهمایی آنلاین کاربران در وب سایت live.socialmediaday.ir برگزار می‌شود.

به گزارش ایتنا از دبیرخانه این همایش، جواد افتاده با بیان این مطلب اظهار داشت: کاربران در این روز می‌توانند به صورت آنلاین در همایش روز رسانه‌های اجتماعی شرکت داشته باشند و محتوای این همایش را در قالب وبلاگ نویسی آنلاین، عکاسی آنلاین، رادیو آنلاین و ویدویی آنلاین این همایش را به طور لحظه‌ای دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر اینها اپلیکشن همایش در دو نسخه اندروئد و او اس تهیه می شود که در آنها قابلیت وبلاگ نویسی آنلاین، عکاسی آنلاین، رادیو آنلاین و ویدویی آنلاین روز همایش فراهم است.

افتاده با بیان اینکه کاربران به عنوان حامیان مردمی در این همایش مشارکت دارند، افزود: فایل پاورپوینت سخنرانان این همایش همزمان در این سایت بارگذاری می شود و کاربران آنلاین می توانند سوالات خود را از سخنران بپرسند و سخنران در سالن همایش به آنها پاسخگو باشد.

وی با اشاره به اینکه در رسانه‌های اجتماعی این «اجتماع» است که محور و موتور محرک آنهاست.

گفت: بنابراین ما باید دو نوع مخاطب اصلی یعنی مخاطب آنلاین و آفلاین را پوشش دهیم. به عبارتی گردهمایی روز رسانه‌های اجتماعی به صورت آفلاین و آنلاین برگزار می‌شود و امیدواریم این همایش حرکتی جدید برای برگزاری همایش‌ها با رویکرد اجتماعی باشد.

نخستین همایش روز رسانه‌های اجتماعی ۱۰ تیرماه جاری در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار می شود.