This is title

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Officiis molestiae laboriosam numquam expedita ullam saepe ipsam, deserunt provident corporis, sit non accusamus maxime, magni nulla quasi iste ipsa architecto? Autem!

نشست خبری همایش روز رسانه های اجتماعی برگزار شد.

نشست خبری همایش روز رسانه های اجتماعی برگزار شد.

6 تیر1391

نشست خبری همایش روز رسانه‌های اجتماعی برگزار شد. این نشست که با حضور دکتر شکرخواه رییس همایش، دکتر امامی دبیر علمی و جواد افتاده دبیر اجرایی به همراه اصحاب رسانه برگزار شد اطلاعات بیشتری در مورد همایش روز رسانه‌های اجتماعی منتشر شد. 

دکتر شکرخواه با اشاره به این مطلب که این همایش می‌تواند آغاز راه برای بحث و گفتگو در این حوزه باشد بیان کردند که ما به اوج فن‌آوری‌های تحت وب رسیده‌ایم که خود را در رسانه‌های اجتماعی نشان داده است جایی که تعامل و ارتباطات در اوج است.

در ادامه دکتر حسین امامی دبیر علمی همایش اعلام کردند که در مهلت مقرر برای ارسال مقاله، ۱۸۰ مقاله برای دبیرخانه ارسال شده‌است که چکیده ۱۱۶ مقاله در کتاب همایش منتشر خواهد شد. تعداد ۴۰ عدد از این مقالات نیز به عنوان مقاله برتر انتخاب شده‌اند که در روز همایش ارائه خواهند شد. 

این همایش روز ۱۰ تیر ۱۳۹۱ از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای حضور در این همایش می توانند از طریق سایت همایش ثبت نام کنند.