This is title

Lorem ipsum dolor, sit amet consectetur adipisicing elit. Officiis molestiae laboriosam numquam expedita ullam saepe ipsam, deserunt provident corporis, sit non accusamus maxime, magni nulla quasi iste ipsa architecto? Autem!

دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای

دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای

8 تیر1391

دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران  6 الی 10 تیر

دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران با حضور شرکت های بازی سازی 11 کشور دنیا و جمعی از فعالان عرصه بازی های رایانه ای داخلی از ساعت 10 صبح تا 20 هر روز از ششم تا دهم تیرماه در مصلای امام خمینی برگزار خواهد شد.

علاقه مندان به بازی های رایانه ای با حضور در نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران می توانند از نزدیک با دستاوردهای بازی سازی داخلی و بین المللی آشنا شوند.

نخستین دوره بازی های رایانه ای تهران اردیبهشت ماه سال گذشته در برج میلاد تهران برگزار شد و برای تسهیل حضور علاقه مندان به این عرصه، دومین دوره این نمایشگاه در فضایی بالغ بر سه و نیم برابر مساحت دوره گذشته به مساحت 22 هزار متر مربع در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود. 

برپایی غرفه مخصوص خانواده ها با عنوان دنیای بدون خانواده از بخش های ویژه این نمایشگاه فرهنگی هنری است. همچنین خانواده ها با حضور در این نمایشگاه می توانند از نزدیک با دستاوردهای داخلی در عرصه بازی های رایانه ای آشنا شوند.

علاقه مندان به بازی های رایانه ای با حضور در این نمایشگاه می توانند از امکانات ایجاد شده همچون بازی های آنلاین به صورت رایگان استفاده کنند.

در این نمایشگاه بین المللی 30 بازی ایرانی برای نخستین بار به مخاطبان ارائه می شود.